Tygodniowy planner do druku. Nowa wersja - lista zadań, priorytety, zakupy

by - December 29, 2016Dzisiaj oddaję w wasze ręce drugą wersję pudrowego kalendarza w wersji tygodniowej. Możecie ją samodzielnie wydrukować (najlepiej dwustronnie - jak to zrobić pokazywałam w tym wpisie) i zaplanować kilka najbliższych tygodni.

Jeśli pierwsza wersja plannera tygodniowego była bardziej "moja" to ta powinna trafić w gusta szerszego grona. Jej układ i kategorie są bardziej uniwersalne i myślę, że więcej osób znajdzie tu coś dla siebie .

Zamysł, aby na dwóch sąsiadujących stronach znalazły się listy "to do" oraz kalendarium bardzo dobrze się u mnie sprawdził więc i tu go powieliłam. Lewa strona to właśnie różnego rodzaju listy rzeczy / spraw do załatwienia. Prawa strona to rzut całego tygodnia z okienkami do samodzielnego uzupełnienia daty. Dzięki temu planowanie możecie rozpocząć w dowolnie wybranym tygodniu roku.

Jak już wspomniałam na lewej stronie znajdziecie moje ulubione listy zadań. Nic tak nie motywuje jak odhaczanie kolejnych zakończonych czynności. Na samej górze umieściłam małą, ale ważną tabelkę obowiązkowo. To miejsce na najważniejsze w danym tygodniu zadanie. Poniżej możecie znaleźć jeszcze trzy kolejne punkty, w których wpiszecie swoje top 3 zadań na dany tydzień. W ten sposób najważniejsze sprawy na pewno wam nie umkną i dodatkowo będą motywowały do działania za każdym razem gdy zajrzycie do plannera.

Dalej rozplanowałam trzy dokładniejsze listy:
  • lista zadań - dla wszystkich kolejnych zadań do wykonania w danym tygodniu 
  • zakupy - prosta lista o czym trzeba pamiętać będąc w sklepie 
  • notes - miejsce na dodatkowe notatki 
Tak samo jak w poprzedniej wersji na samym dole znajdziecie tracking nawyków. To na prawdę dobry motywator. Jeśli tak jak ja macie problem z konsekwentnym i regularnym wykonywaniem niektórych czynności to taki tracker może wam pomóc. Pusta kropeczka będzie taką małą szpileczką, wyrzutem sumienia przypominającym o piciu odpowiedniej ilości wody lub codziennej nauce angielskiego (chociaż 5 minut!).

Wreszcie w rogu zagościło miejsce na motto. To dla tych, którzy lubią wynajdywać motywujące cytaty i świadomie przeżyć tydzień.

Zachęcam serdecznie do wydrukowania i wypróbowania mojego tygodniowego plannera. W pliku znajdziecie wersję na 4 tygodnie. Miesiąc to odpowiedni okres, aby sprawdzić na sobie dany sposób planowania i zobaczyć czy jest dla was wygodny.Planner do druku możecie POBRAĆ TU. Niech się przyda !

Podobne w tej kategorii

0 comments